SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herrar B/C
Hem
Innebandyskola
Pojkar IB-skola (P17/18)
Flickor IB-skola (F16/17)
Ungdomar
Pojkar 07/08/09
Pojkar 10/11/12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15/16
Flickor 09/10/11
Flickor 12/13
Flickor 14/15
Juniorer
Herrjuniorer
Seniorer
Herrar A
Herrar B/C
Herrar Veteraner
Ledare
Ledare
Matchledare
Styrelsen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Innebandyskola
Pojkar IB-skola (P17/18)
Flickor IB-skola (F16/17)
Ungdomar
Pojkar 07/08/09
Pojkar 10/11/12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15/16
Flickor 09/10/11
Flickor 12/13
Flickor 14/15
Juniorer
Herrjuniorer
Seniorer
Herrar A
Herrar B/C
Herrar Veteraner
Ledare
Ledare
Matchledare
Styrelsen
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen / Kontakt
Bildgalleri
Dokument
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen / Kontakt
Bildgalleri
Dokument
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: B.I.S Herr grupp 7
2023/24: Herrar division 4 södra
2023/24: Herrar division 5 Södra
AUGUSTI 2023
26
13:00
lör
13:00
Rödabergshallen
Karlberg -
Skogås/Trångsunds IBK
-
SEPTEMBER 2023
02
10:00
lör
10:00
Sköndalshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B) (Div 4)
- Sköndals IK (A) (Div 3)
2 - 6
02
16:00
lör
16:00
Sköndalshallen
Roslags-Kulla IF (A) (Div 3) -
Skogås/Trångsunds IBK (B) (Div 4)
5 - 0
03
14:00
sön
14:00
Sköndalshallen
FBC Sollentuna (Div 5) -
Skogås/Trångsunds IBK (B) (Div 4)
2 - 3
10
14:00
sön
14:00
Djurö sporthall
Djurö -
Skogås/Trångsunds IBK
-
10
14:15
sön
14:15
Djurö sporthall
Djurö -
Skogås/Trångsunds IBK
-
14
20:15
tor
20:15
Skogåshallen
B-LAGET Skogås/Trångsunds IBK
- A-LAGET Skogås/Trångsunds IBK
-
23
10:30
lör
10:30
Glömstahallen
Fullersta IBK (A) -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
10 - 2
24
11:15
sön
11:15
Glömstahallen
Huddinge IBS (B) -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
9 - 2
OKTOBER 2023
01
12:15
sön
12:15
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Tungelsta IF (B)
4 - 3
01
13:45
sön
13:45
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Balrog B/S IK (B)
12 - 4
07
18:15
lör
18:15
Åbyhallen - Haninge
Västerhaninge IBK A) -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
9 - 0
08
15:00
sön
15:00
Lyckeby Sporthall
IFK Haninge (A) -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
14 - 1
15
12:30
sön
12:30
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Segeltorps IF IBF (B)
5 - 3
22
14:00
sön
14:00
Telefonplanshallen
Örby IS -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
4 - 5
22
14:00
sön
14:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Farsta IBK (B)
9 - 3
29
13:30
sön
13:30
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Tyresö Trollbäcken IBK (C)
3 - 5
29
15:00
sön
15:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Älvsjö AIK IBF (D)
2 - 4
NOVEMBER 2023
05
10:00
sön
10:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- IFK Haninge (B)
4 - 12
05
14:30
sön
14:30
Stavsborgs sporthall
Älta IF -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
11 - 3
19
12:30
sön
12:30
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Bergfoten IBK (A)
2 - 6
19
14:00
sön
14:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Atletic Blåsut FC
5 - 9
25
14:30
lör
14:30
Kvarnängshallen
Nynäshamns IBK (A) -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
8 - 3
DECEMBER 2023
02
16:45
lör
16:45
Strandhallen - Tyresö
Tyresö IBS -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
5 - 5
09
14:00
lör
14:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Mellansjö MK
13 - 4
10
14:00
sön
14:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Tumba GOIF
5 - 7
JANUARI 2024
06
12:45
lör
12:45
Botkyrkahallen
Balrog B/S IK (B) -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
7 - 4
13
15:45
lör
15:45
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Västerhaninge IBK A)
5 - 4
21
10:45
sön
10:45
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- IFK Haninge (A)
3 - 11
21
13:00
sön
13:00
Glömstahallen
Segeltorps IF IBF (B) -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
7 - 6
28
12:30
sön
12:30
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Örby IS
5 - 8
28
16:00
sön
16:00
Tungelsta Sporthall
Tungelsta IF (B) -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
3 - 4
FEBRUARI 2024
03
14:00
lör
14:00
Farstahallen 1
Farsta IBK (B) -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
2 - 8
03
16:00
lör
16:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Huddinge IBS (B)
3 - 11
10
16:00
lör
16:00
Kämpetorpshallen 1
Älvsjö AIK IBF (D) -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
1 - 1
11
13:30
sön
13:30
Tyresöhallen
Tyresö Trollbäcken IBK (C) -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
6 - 1
17
13:45
lör
13:45
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Fullersta IBK (A)
6 - 5
18
16:15
sön
16:15
Lyckeby Sporthall
IFK Haninge (B) -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
14 - 0
25
15:15
sön
15:15
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Älta IF
6 - 7
MARS 2024
02
13:30
lör
13:30
Farstahallen 3
Atletic Blåsut FC -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
6 - 3
03
11:30
sön
11:30
Tyresöhallen
Bergfoten IBK (A) -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
-
10
14:00
sön
14:00
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (C)
- Tyresö IBS
4 - 3
17
12:15
sön
12:15
Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK (B)
- Nynäshamns IBK (A)
6 - 8
23
12:00
lör
12:00
Storvretens Sporthall
Tumba GOIF -
Skogås/Trångsunds IBK (B)
6 - 7
24
13:00
sön
13:00
Kvarnbergshallen
Mellansjö MK -
Skogås/Trångsunds IBK (C)
2 - 7